בית יורי שטרן

ערב ההתרמה השנתי של המרכז לסיוע

מרכז-2.jpg#asset:1428מרכז-1.jpg#asset:1427

"The minor falls, the major lift
The baffled king composing Hallelujah
Hallelujah, Hallelujah"

'הללויה' 'הללויה'- שרו אברהם כהן וינקל'ה סגל הנפלאים, עם חבריהם המוזיקאים וסחפו את הקהל המדהים שהגיע אלינו לערב ההתרמה שלנו .
היה ערב מלא ברגש, על הדשא החדש בבית יורי שטרן: מפגשים בין מטפלים למטופלים, בין המתנדבים לצוות המקסים ובראשם ורדה הרשקוביץ האהובה שלנו.
הרי זה מראה כל כך ירושלמי: אבות עם עגלות של ילדים, חיבוקים בקהל בין חברים, כיבוד בשפע שהגיע ביד נדיבה מיינות יקב טפרברג - Teperberg Winery גוליה מוסקטי – קייטרינג מהדרין - ותודה רבה לאיציק גבאי על התרומה הנדיבה! פינת 'ידי חסד' של אומנים שתרמו את היצירות שלהם - שזכתה גם לביקורים רבים מהקהל הנפלא שתומך בנו כבר שנים. שירי ליאונרד כהן האהוב וסטנד אפ מבריק ומצחיק עד דמעות של השחקנית והסופרת @אלינור סלע האחת והיחידה, מילות תודה של שולמית מטופלת שלנו ומילות ברכה של פרופ' ניר פלד, מנהל מערך האונקולוגי של בית החולים המרכז הרפואי שערי צדק והסמנכ"ל דר ספי מנדלוביץ. אנשי הצוות המנצח שלנו הסתובבו בקהל, מחויכים ומבסוטים, ובראשם ורדה הרשקוביץ, סיון לשם חי, אילנה ראסל, תניה אברהמי, חנה בת שרות המקסימה בעמדת הכרטיסים והזמנות, ועוד מתנדבים רבים שהגיעו במיוחד כדי לעזור להרים את הערב💜תודה גדולה ל חברת החשמל לישראל Israel Electric Corporation על הציוד והכיסאות, למנחם הרשקוביץ, בעלה של ורדה, על היותו חבר נאמן, עוזר ותומך! תודה לרופאים היקרים שהגיעו לערב שלנו: ד"ר איריס פריד, ד"ר אורה רוזנגרטן, ד"ר יוסף אלברטון- הנוכחות שלכם בערב שלנו מסמלת עבורנו קשר אמיתי בין הרפואה המשלימה לרפואה הקונבנציונלית. תודה לרינת לבינסון ואליה רזניק על השירה והמוסיקה בזמן קבלת הפנים, תודה לכל האורחים, בני המשפחה, כל מי שהגיע, עזר, תמך, תרם ונהנה אתמול בערב. תודה מיוחדת לתומר סולטן עיריית ירושלים על הדשא הנפלא, שמעכשיו יהיה מקום מפגש מתחת לעצי התאנה בגינתנו🌳קרדיט על כל התמונות הנהדרות - יהודית הרפז צלמת מדהימה שלנו, צלמת בית בחסד, בהתנדבות מלאה כבר שנים רבות! תודה יהודית היקרה! בזכות התמונות נוכל לשחזר את האווירה הנפלאה מאתמול, הטעמים, הריחות ומעל לכל - האהבה והחסד של הערב המופלא הזה.
הללויה!

כתבו עלינו בידיעות אחרונות

10 דברים שלא ידעתם על המרכז לסיוע הוליסטי ע"ש יורי שטרן


רפואה משלימה למתמודדים עם מחלת הסרטן ובני משפחותיהם 

1  . המרכז לסיוע הוליסטי הוקם בשנת 2007 לזכרו של חבר הכנסת יורי שטרן ז"ל, שנפטר ממחלת הסרטן. המרכז הוקם ביוזמתה של לנה שטרן ועמותת קרן יורי שטרן.
2  . .משנת 2007 ליווינו ותמכנו בעשרות אלפי מתמודדים עם מחלת הסרטן.
 3  הטיפולים ההוליסטיים (טיפולי גוף נפש) מקלים באופן משמעותי על תופעות הלוואי של הטיפולים הקונבנציונליים במחלת הסרטן ומחזקים את יכולות הריפוי של המתמודדים עם המחלה.
4  . מטרת הטיפולים העיקרית היא שיפור איכות החיים של המתמודדים עם מחלת הסרטן ובני משפחותיהם ויצירת קהילה תומכת עבורם.
5 י . ותר מ-160 מטפלים הוליסטיים מוסמכים מעניקים מדי שנה בהתנדבות מלאה כ–12,000 טיפולי רפואה משלימה לעשרות אלפי מתמודדים.
 6  .המרכז לסיוע הוליסטי מכשיר את המטפלים בתכנית מקצועית ומעמיקה לטיפול במתמודדים עם מחלת הסרטן.
7  . הטיפולים ניתנים ללא תשלום עבור מבוגרים וילדים במחלקות האונקולוגיות של המרכז הרפואי שערי צדק - ובתשלום סמלי בקליניקה הקהילתית של המרכז לסיוע הוליסטי במרכז ירושלים.
8 .  המרכז מממש את חזון הענקת טיפולי רפואה משלימה לכל שכבות האוכלוסייה, ללא הבדל דת, גזע, מין ומצב סוציו-אקונומי.
9  . מטפלי המרכז לסיוע הוליסטי תומכים במטופלים ואת בני משפחותיהם, ומלווים אותם לאורך כל תקופת ההתמודדות עם המחלה.
10 .  עמותת קרן יורי שטרן והמרכז לסיוע הוליסטי פועלים ללא מטרת רווח, על בסיס תרומות ותמיכות.