חג פסח 2020 שמח!

השהיית פעילות במרכז לסיוע הוליסטי

מתנדבים ומטופלים יקרים,
לצערנו הרב, בהתאם להנחיות של משרד הבריאות, אנו נאלצים זמנית להפסיק את הפעילות של הקליניקה הקהילתית במרכז לסיוע וכמו כן את הפעילות במרכז הרפואי בשערי צדק. נקווה כי מדובר בזמן קצר, עד לשינוי ההנחיות.
לתשומת לבכם! החל מהיום

IMG-20200315-WA0012.jpg#asset:1098

- 16/03/2020 - לא תתקיים פעילות ברחוב אסא 3. נשלח הודעה באשר לתאריך המדויק של חידוש הפעילות בקליניקה במשכננו החדש ברחוב עמק רפאים 6.
באהבה ובחיבוק וירטואלי לכולם - צוות המרכז לסיוע הוליסטי ע"ש יורי שטרן.

פרויקט התנדבותי חדש עם הקליניקה השיתופית

IMG-20200308-WA0087.jpg#asset:1096

הפרויקט ההתנדבותי החדש שלנו יצא לדרך! הפרויקט מתמקד במתן טיפול נפשי לאנשים המתמודדים עם מחלת הסרטן ולבני משפחותיהם, והינו פרי שיתוף פעולה בין המרכז לסיוע הוליסטי ע"ש יורי שטרן והקליניקה השיתופית לטיפולי ביוסינתזה.
הצוות המקסים והמקצועי של הקליניקה השיתופית, מונה מטפלים מוסמכים בביוסינתזה - גישת טיפול גוף-נפש וסיים לאחרונה קורס הכשרה מיוחד לעבודה בשדה האונקולוגי.
אנו נרגשים ושמחים מאוד לבשר שבמהלך חודש מרץ 2020, הקליניקה השיתופית תהווה מוקד פעילות חדש ויחיד של המרכז לסיוע הוליסטי ע"ש יורי שטרן באזור תל אביב ומרכז הארץ.
הטיפולים יוענקו לחולים המתמודדים עם מחלת הסרטן, לבני משפחה ומלווים ממעגל ראשון ולבני משפחה ומלווים שכולים ע"פ המודל של מרכז יורי שטרן.
להרשמה ופרטים נוספים, צרו קשר דרך האתר: www.clinicashitufit.com או בטלפון:
יעל חן ימיני: 050-741-4935
נחיק קרמר: 054-376-4912

שיתופי פעולה חדשים ועדכונים מקורס ההכשרה - מחזור 29

אנחנו שמחים ומתרגשים לבשר כי בקורס ההכשרה האחרון - מחזור 29 - התכנסו יותר מארבעים (!) מתנדבים חדשים במעגל הפתיחה של קורס ההכשרה במרכז לסיוע הוליסטי ע"ש יורי שטרן: "רפואה משלימה במרחב האונקולוגי". אנחנו מבקשים להודות לכל הצוות של המרכז, ובמיוחד למירית קציר ולאילנה ראסל ❤️

הארגון וההפקה של הקורס כרוכים בתכנון מדויק לפרטי פרטים. רשימת ההכנות ארוכה למדי: הפקת חוברת של הקורס, סיום רישום המועמדים, הכנת מרחב הלימוד, תדרוך צוות ההנחיה ועוד הכנות רבות.
אנחנו גם נרגשים לספר כי הקורס שלנו התקיים לראשונה בביתנו החדש אשר ברחוב עמק רפאים 6, במרחב המדהים שאנו דואגים להתאים אותו לצרכים של קורס ההכשרה.

IMG-20200203-WA0006.jpg#asset:1085


עוד חידוש מרגש ממש: במחזור 29 לקחו חלק עוד שלוש קבוצות של מטפלים הוליסטיים: מהוספיס בית הגליל העליון בראש פינה, מהקליניקה השיתופית של פסיכותרפיסטים בתל אביב ומבית הספר לעבודה סוציאלית של האוניברסיטה העברית. וזה הרבה מעבר לשינוי - זאת ממש פריצת דרך עבורנו. אז שיהיה לנו בהצלחה ביום ד!
אנחנו מבטיחים לעדכן על הסדנאות וההרצאות מהקורס, להמשיך לשתף סיפורים של משתתפים ומטפלים ובעשייה המתמשכת שלנו במרכז.

קורס הכשרה למתנדבים חדשים!

להיות מטפל. להיות מתנדב.
להיות מטפל הוליסטי בשדה האונקולוגי
לעזור לאנשים המתמודדים עם מחלת הסרטן
ללמוד את רזי המקצוע – על מחלת המאה - מחלת הסרטן, על המאפיינים פסיכו –פיזיולוגיים של הסרטן בשלבים שונים של המחלה, איך לגעת ואיך לא לגעת, איך לחזק כוחות הנפש וגוף גם בזמן המחלה וגם אחריה, פשוט לפתוח את הלב, להרגיש חמלה, לצמוח וללמוד..
אנחנו- מעגל של 170 מטפלים הוליסטיים בשלל מקצועות של רפואה משלימה: מגע, דיקור, גוףנפש, שיקום ועוד.

E-Flyer_Hakshara.jpg#asset:1056

מזמינים אתכן ואתכם להצטרף לקורס ההכשרה שלנו, בחודשים ינואר - פברואר. להרשמה ופרטים נוספים - אילנה ראסל - 050-656-7835.

חדשות ראש השנה

Rosh_a-Shana_HEB-2019_1.jpg#asset:1034Rosh_a-Shana_HEB-2019_2.jpg#asset:1035Rosh_a-Shana_HEB-2019_3.jpg#asset:1036Rosh_a-Shana_HEB-2019_4.jpg#asset:1037

מופע התרמה חגיגי למען המרכז לסיוע הוליסטי ע"ש יורי שטרן עם האמנים מיכה שטרית, קרין אלאל, ארקדי דוכין

בתאריך ה-12.3.2019 בתאטרון ירושלים התקיים מופע התרמה חגיגי ומרגש למען חולי הסרטן  עם האמנים הנפלאים קורין אלאל, ארכדי דוכין ומיכה שטרית, המוזיקאים ויוצרים המובילים במוזיקה הישראלית. 

האווירה הייתה מקסימה, וגם המפגש עם הקהילה שלנו. מתנדבים, מטופלים, חברים, בני המשפחה ותורמים מלאו את אולם רבקה קראון, שרו ושמחו עם האמנים, הקשיבו לדברי ברכה של המנכל הנכנס של בית החולים שערי צדק פרופ' עופר מרין ולנה שטרן, המייסדת של מרכז, התרגשו בהקרנת סרט קצר המספר על הפעילות המרכז לסיוע הוליסטי.

תודה רבה מכל הלב לכל מי שתרם, ארגן, עזר ותמך באירוע! ❤ תודה מיוחדת לצוות של המתנדבים המקסימים שהגיעו לעזור בקבלת פנים, לכל התורמים, למוזיקאים המדהימים בקבלת הפנים, אבנר כהן ומיכאל זכאי, לצלמות המתנדבות - יהודית הרפז ושרון עזרן. למנחה המקסימה, פולינה שטרן שלמה.

שירבו ערבים שכאלה שמאפשרים להרגיש את הקהילה שנוצרה, את החום ואת הידידות שנרקמו במשך שנים. 

עזרה לזולת: תורמים למען חולי סרטן 65 ויותר לפני פסח

בחודש ניסן ממשיכים 

בקמפיין גיוס כספים למען חולי סרטן: נכנסים ללינק https://bit.ly/2M2vdnc 

ותורמים טיפולי רפואה משלימה 

אחד או יותר מ-65

תרמו בבקשה עכשיו, 

וביחד נעזור ל-500 מטופלים 

עוד לפני פסח. 

תודה מכל הלב!